آموزش نصب کابینت آشپزخانه

آموزش نصب کابینت آشپزخانه                        

نصب کابینت های جدید در آشپزخانه شما تا حد زیادی می تواند ظاهر و سودمندی آشپزخانه شما را تقویت کند.   در حال حاضر ، مشتریان و مشتریان توجه بیشتری به خانه های خود می کنند زیرا آنها در مقایسه با زمان های قبلی اطلاعات بیشتری در مورد خانه ها و فضای داخلی آنها می دانند. مشتری و مشتری از نمایشگاههای مبلمان مجهز به موارد خاصی که برای کابینتهای سفارشی آشپزخانه خود می خواهند بازدید می کنند. حتی اگر طراحی آشپزخانه شما به کمک یک متخصص احتیاج داشته باشد ، نصب کابینت توسط خودتان قابل انجام است و در عین حال به شما در صرفه جویی در هزینه زیادی کمک می کند. مرحله بعدی نصب کابینت آشپزخانه است.

 نکات قبل از نصب کابینت آشپزخانه

قبل از نصب کابینت های پایه همیشه باید کابینت های حلق آویز را نصب کنید. کار بر روی آویز کردن کابینت های بدون کابینت پایه بسیار ساده تر است. نصب کابینت آشپزخانه می تواند ساده تر از آنچه فکر می کنید باشد. کابینت ها توسط خود شما قابل نصب هستند یا می توانید یک پیمانکار حرفه ای را استخدام کنید تا کار نصب را برای شما انجام دهد . در صورت آشنایی با دستورالعمل نصب آنها ، نصب هر دو کابینت دیواری و پایه امکان پذیر است. برای اینکه نصب شما کار ساده ای شود باید چند مرحله بسیار ساده دنبال شود.

نصب کابینت اشپزخانه

آموزش نصب کابینت آشپزخانه پایه دیواری

مرحله 1

قبل از قرار دادن هر نوع سفارش برای کابینت های آشپزخانه ، باید خیلی با دقت موارد مورد نیاز برای کابینت خود را از جمله اندازه ، شکل ، رنگ ، طراحی و غیره کابینت های آشپزخانه بررسی کنید. این مرحله به دلیل ساده بودن این واقعیت بسیار مهم است که یک کابینت آشپزخانه بدون اندازه یا شکل متناسب مورد نیاز فایده ای ندارد.

مرحله 2

تعیین موقعیت مناسب برای کابینت آشپزخانه جنبه بسیار مهمی در نصب دارد. این یک نیاز عالی است که شما با کمک مداد یک موقعیت دقیق سطح را مشخص کنیدهنگامی که از قبل می دانید سطح و موقعیت نصب کابینت های آشپزخانه را می دانید ، به شما بسیار کمک خواهد کرد و نصب شما را آسانتر می کند. سطح و موقعیت کابینت باید به گونه ای باشد که بدون هیچ گونه استرس به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید.

مرحله 3

نصب کابینت های دیواری هنگام نصب کابینت های آشپزخانه باید بیشترین اولویت را داشته باشد ، زیرا این امر باعث می شود فضای خوبی برای شما فراهم شود و همچنین فضای زیادی را اشغال نمی کند. برای نصب کابینت های آشپزخانه سطح پایین می توانید از فضای خالی دیگر استفاده کنید.

مرحله 4

گل میخ های موجود در دیوار را جستجو کنید. هنگامی که آنها را پیدا کردید ، موقعیت گل میخ های دیواری را علامت گذاری کنید. با کمک یک مداد باید موقعیت را در یک اینچ در بالا و 6 اینچ در زیر که پایین کابینت های آشپزخانه سفارشی نصب شده باشد ، علامت گذاری کنید. یاب گل میخ می تواند به شما در یافتن هر گل میخ کمک کند.

مرحله 5

برای کابینت های دیواری اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک نوار پشتیبانی موقت را به اندازه طول کابینت وصل کنید. قاب بالایی راه آهن را به موازات لبه پایینی کابینت بچسبانید و سپس با کمک پیچ ها یک پایه را به دیوار وصل کنید.

مرحله 6

چند کابینت منفرد را آماده کرده و سپس با قرار دادن آنها روی یک سطح افقی ، آنها را با هم ترکیب کنید. همیشه از اختلاف ارتفاع و نسبت کابینت آگاه باشید زیرا ممکن است شکاف یا سفتی بین آنها ایجاد شود.

یک زیر مجموعه درست کنید. هر کابینت منفرد را با قرار دادن پشتی های خود روی یک سطح صاف وصل کنید.

مرحله 7

هنگامی که کابینت ها را روی یک سطح صاف ثابت کرده و به کمک پیچ و پیچ گوشتی بطور دائمی آن را وصل کنید ، باید کابینت های سربار را ایمن کنید. در قسمت پشتی کابینت نوار حلق آویز را می توانید در جایی پیدا کنید که ناخن ها را سوراخ کند. در کنار گل میخ نیز باید نوارهای حلق آویز داخل کابینت را جابجا کنید. با کمک مته باید سوراخ های خلبان را سوراخ کنید و پیچ ها را تعمیر کنید. سپس با استفاده از همه چیز ، می توانید کابینت را به دیوار وصل کنید.


تلفن تماس

نصب:                   09122185580

مشاوره و طراحی:  09037026633

تولید:                   02133894917

ایمیل:shahbazdecor7@gmail.com

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه :9:00–21:00
پنجشنبه : 9:00–19:00
جمعه : 10:00–14:00
ساعت کاری سایت:
همه روزه ۲۴ ساعته


آموزش نصب کابینت آشپزخانه سفارشی :

مرحله 1

برای نصب کابینت پایه باید بالاترین نقطه را در طبقه قرار دهید. قسمت پشتی کابینت های پایه باید با همان جلو و سطح با قسمت جلویی باشد. اگر بالاترین نقطه کف در نزدیکی دیوار باشد ، باید جلوی کابینت ها با کمک shims بلند شود. اگر بالاترین نقطه کف از دیوار فاصله داشته باشد ، باید پشت کابینت ها به همان ارتفاع بالا رود.

مرحله 2

شما باید یک خط مستقیم روی دیوار بکشید تا قسمت بالای کابینت های پایه مشخص شود. این به شما کمک می کند تا ارتفاع دقیق کلیه کابینت های پایه را به گونه ای مشخص کنید که میز شمارنده تمام کابینت ها در همان سطح باشد.

مرحله 3

کابینت ها قبل از نصب بست ها از پیش تنظیم می شوند. نصب کننده ها قبل از اتصال آنها به دیوار کابینت ها را می چسبانند

مرحله 4

کف و سطح برای موقعیت یابی و همچنین تراز کردن کابینت ها استفاده می شود. قبل از قرار دادن کابینت ، باید از هم تراز بودن کابینت ها بدون خطا و خطا اطمینان داشته باشید. آنها باید کاملاً مطابق با خط نگارش شده در دیواره باشندبرای بالا بردن کابینت های پایه می توانید از شیلنگ استفاده کنید. هر وقت لازم باشد کابینت لازم باشد روی شیل ها قرار داده می شود.

مرحله 5

هنگامی که سطح کابینت ها کاملاً صحیح است ، می توانید کابینت ها را به دیوار ببندید. بست قبل از قرار دادن آن در گلدان های دیواری باید از طریق کابینت پیچ خورده شود. پیچ های سه اینچی برای بستن کابینت های آشپزخانه دلخواه به دیوار استفاده می شود.

مرحله 6

مرحله آخر نصب تمام وسایل باقیمانده مانند درب ، کشوها ، پارتیشن ، قفسه ها و سخت افزار است. محوری یا لولا بسته به سبک کابینت قابل پنهان یا پوشاندن آن است.

تمام این مراحل فوق ساده است و به راحتی می توان از آنها برای نصب هر نوع کابینت استفاده کرد. توجه داشته باشید که هرگز نباید کابینت ها را تا تمام طول از بین دیوارهای نازک پیچ کنید. همیشه ابتدا تخته های قاب یا سربرگ را پیچ کنید.

هیچ چیز بهتر از نصب کابینت های آشپزخانه سفارشی  در آشپزخانه شما نیست! این یک مکان در هر خانه ای است که خانواده ها برای به اشتراک گذاشتن مکالمه و وعده های غذایی جمع می شوند. ارزش یک آشپزخانه را که منعکس کننده سلیقه و سبک شماست ، دست کم نگیرید. وقت و پول خود را روی کابینت های آشپزخانه سفارشی صرف کنید  این یک سرمایه گذاری است که از آن پشیمان نخواهید شد!

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *